Lilia Abreau (Abreau) (Deceased 1994) | ||
Martin Amati (Deceased 2002) | ||
Thomas Andrews (Deceased 2019) | ||
Millie Antonacci (Serdula) (Deceased 2022) | ||
Dewitt "Ted" Baker (Deceased 1997) | ||
Eva Benjamin (Welty) (Deceased 2022) | ||
Paul Bennett (Deceased 2007) | ||
Frank Benyo (Deceased 2004) | ||
Brian Bills (Deceased 2013) | ||
Steve Brady (Deceased 2003) | ||
Carmella Brewer (Peet) (Deceased 2023) | ||
Ginger Brimmer (Morse) (Deceased 2016) | ||
Joanne Brooks (Deceased 2006) | ||
Mary Buckley (Vlymen) (Deceased 2003) | ||
Rick Butcher (Deceased 1967) | ||
Vicki Cain (Roland) (Deceased 2017) | ||
Patricia Calo (Sauve) (Deceased 2020) | ||
Sam Cantineri (Deceased 1994) | ||
Daniel Celelli (Deceased 2014) | ||
Stephen Chomiak (Deceased 2013) | ||
Richard Clark (Deceased 1998) | ||
Kay Dale (Deceased 2006) | ||
Eleanor Downing (Black) (Deceased 2024) | ||
Donna Fronapel (Deceased Year Unknown) | ||
Terry Gross (Deceased 1969) | ||
Donna Gullo (Simons) (Deceased 2022) | ||
David Healy (Deceased 2016) | ||
John Hetlan (Deceased 1973) | ||
Judith Hogan (Alfonso) (Deceased 2012) | ||
Dennis Hoover (Deceased 2021) | ||
Peggy Hussey (Stiles) (Deceased 2022) | ||
Fay Isbell (Deceased 2006) | ||
Karl Johnson (Deceased 2002) | ||
Robert Jordan (Deceased 2005) | ||
James Kasick (Deceased 2017) | ||
Lewis Keck (Deceased 2021) | ||
Terrence Knapp (Deceased 2016) | ||
Deetra Kolp (Deceased 2012) | ||
Jennie Lewis (Deceased Year Unknown) | ||
Linda Machuga (Smith) (Deceased Year Unknown) | ||
Michael Marmuscak (Deceased 2009) | ||
Corrine Miller (Sorge) (Deceased 2024) | ||
Tim Nares (Deceased 1968) | ||
Robert Norton (Deceased 1969) | ||
Jane Perry (Slechta) (Deceased 2022) | ||
James Prisella (Deceased 1999) | ||
Carol Reed (Deceased 1996) | ||
Diane Roberts (Haynes) (Deceased 2023) | ||
Forrest Roland (Deceased 2016) | ||
Robert Rossettie (Deceased 2003) | ||
Gene Rougeux (Deceased 2003) | ||
Richard Saxbury (Deceased Year Unknown) | ||
Chip Schwartz (Deceased 2002) | ||
Floyd Seeley (Deceased 2011) | ||
Bill Smiley (Deceased 1966) | ||
Diane Smith (Deceased 2004) | ||
Charles Sorge (Deceased 2021) | ||
Greg Stone (Deceased 1969) | ||
John Topichak (Deceased 1999) | ||
Pamela Trusievitz (Walk) (Deceased 2017) | ||
Luigi Valli (Deceased 2023) | ||
Debra Vang (Benjamin) (Deceased 2010) | ||
Fred Waring (Deceased 2015) | ||
Fred Warner (Deceased 1985) | ||
Frank Webster (Deceased 2021) | ||
Kathleen Wheadon (Konopski) (Deceased 2011) | ||
Kenneth Wise (Deceased 2004) | ||
James Wood (Deceased 2006) | ||
Pam Yost (Snow) (Deceased 1981) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.